KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15338236
nr 1533 8236
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
2 st, Signerad, blandteknik, oramade. Längd: 34-44 cm, höjd: 31-39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:31:54
7/4 16:04:20
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt